top of page

ЖОВТИЙ ТАПІР ГУЛЯЄ БЛАКИТНИМ НЕБОМ: НОВИЙ МУРАЛ НАТХНЕННИЙ КАРТИНАМИ ПРИМАЧЕНКО НА СТІНАХ ОХМАТДИТу

На стінах корпусу №15 київської лікарні Охматдит з'явився мурал створений за мотивами робіт Марії Примаченко. Він — перший із запланованої серії стінописів, які будуть створюватися на території лікарні у межах арттерапевтичних практик.


фото - UKRAINIAN BEASTS Unleashed

Стінопис став результатом співпраці Фонду Родини Марії Примаченко, лікарні Охматдит та ГО Shum Rave. Разом вони запустили фандрейзингову кампанію UKRAINIAN BEASTS Unleashed, одним із завдань якої буде реалізація креативного проєкту для київської лікарні. "Охматдит прагне перетворити свій простір на галерею сучасного українського мистецтва просто неба, а також змінити уявлення про дитячу лікарню як обителі туги та тривоги — адже це також місце наукових чудес, зцілення та надії, " — кажуть організатори UKRAINIAN BEASTS Unleashed. Колаж за мотивами робіт художниці виконав мураліст Taras Arm з творчої майстерні “Фарбований лис”.


Taras Arm працює над муралом на корпусі №15 київської лікарні Охматдит фото - UKRAINIAN BEASTS Unleashed


"Наприкінці зими зазвичай хочеться додати трохи кольору навколишній реальності й так, а з деяких пір ще й гостро хочеться жити, будувати плани та створювати красу — із почуття протесту.

Тому одного прекрасного дня ми взяли та розмалювали корпус клініки Охматдит яскраво-синім. Символічно: щойно ми приступили до жовтого — увімкнули сирени повітряної тривоги. Але нас вже було не зупинити, і надвечір монохромне ВІЛ-відділення перетворилося на картину Марії Примаченко кольору літнього неба, яким розгулює чарівний жовтий тапір" - розповіли про роботу над новим муралом організатори UKRAINIAN BEASTS Unleashed.фото - UKRAINIAN BEASTS UnleashedПідписуйтеся на наш телеграм-канал Ukrainian Art Digest
Матеріал: Ія Степанюк Фото: UKRAINIAN BEASTS UnleashedComments


bottom of page