top of page

ОДЕСЬКИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ ПРЕДСТАВИТЬ ЦИФРОВИЙ КАТАЛОГ

6 листопада Одеському художньому музею (ОХМ) виповнюється 123 роки. Спеціально до цієї події інституція презентуватиме свій цифровий каталог.


фрагмент експозиції «ХХ- XXI: від двадцятих до двадцятих» Одеського художнього музею, червень 2021. Фото ОХМ


"Цифровий каталог колекції музею — це справжній прорив для нас", — кажуть у музеї й пояснюють, що такий каталог дасть можливість усім охочим познайомитись з унікальною колекцією українського мистецтва зі збірки ОХМ, навіть тими предметами, які поки не вміщаються у виставкових залах.


Цифровий каталог колекції музею — це справжній прорив

До цифрового каталогу увійшло понад 1000 робіт: від декоративно-ужиткового мистецтва до живопису, від скульптури до графіки. Презентація відбудеться у неділю, 6 листопада, в онлайн форматі, то ж взяти участь у події можуть всі охочі.


фрагмент експозиції «ХХ- XXI: від двадцятих до двадцятих» Одеського художнього музею, червень 2021. Фото ОХМ

Раніше ми писали про те, що влітку 2021 року ОХМ повністю оновив свою експозицію сучасного мистецтва на другому поверсі. Тоді, після понад піврічної реконструкції, для відвідувачів відкрили сім залів з роботами з музейної колекції, створеними за останні сто років. Загалом нова експозиція об'єднала понад 300 робіт у різних напрямках та техніках, чимало з яких десятиліттями зберігалися у фондах.


Також читайте: НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ У ЛЬВОВІ СТВОРИВ NFT-КОЛЕКЦІЮ ТА ПРЕДСТАВИВ ЇЇ НА ВІРТУАЛЬНІЙ ВИСТАВЦІПідписуйтеся на наш телеграм-канал Ukrainian Art Digest


Фото: Одеський художній музей Матеріал: Ія Степанюк

bottom of page