top of page

ВИШИВАНКИ ДЛЯ СОЦМЕРЕЖ ВІД МУЗЕЮ ІВАНА ГОНЧАРА

До Дня Незалежності України Музей Івана Гончара та український додаток Templify створили колекцію тематичних шаблонів для фото та відео у соцмережах «Modern Ukraine». Надихалися елементами творів традиційного українського мистецтва з колекції Музею."Нам є чим пишатися, і, головне, є те, заради чого це все варто зберегти. Ми хочемо, щоб якомога більше людей у світі побачили красу сучасної України, зокрема й в соціальних мережах," — розповідають про проєкт у Музеї Івана Гончара.


Шаблонами з серії «Modern Ukraine» у застосунку Templify можна безплатно користуватися у 46 країнах світу. "Тепер не тільки українці зможуть створювати патріотичні відео, — кажуть автори проєкту. — Весь світ зможе долучитися до нашої культурної спадщини через екрани своїх смартфонів".


Шаблони умовно можна розділити на два блоки: художні (з аплікацією, рядками з вишитих рушників та з українським музичним супроводом) і мінімалістичні (з Державними символами — «Слава», «Незалежність», «Свобода» тощо).Наразі застосунок Templify доступний лише в AppStore. Посилання на завантаження — тут.Фото: Музей Івана Гончара

Comments


bottom of page