top of page

TEST GALLERY: ВІДКРИТТЯ УКРАЇНСЬКОЇ POP-UP ГАЛЕРЕЇ У БАРСЕЛОНІ

На початку листопада свої двері для відвідувачів у Барселоні відкрила українська pop-up галерея Test Gallery. Її створила кураторка та мистецтвознавиця Катерина Підгайна. В експозиції представлені предмети сучасного українського мистецтва та дизайну, арткниги та періодика.


робота художниці Тетяни Черевань в експозиції pop-up галереї Test Gallery, Барселона, 2022


Зараз у галереї можна побачити та придбати роботи Тетяни Черевань, Ніни Мурашкіної, Ave Libertaumaveamor, Ольги Штейн, Ольги Найди, Олексія Щербака, OLK Manufactory, Івана Підгайного, EtchingRoom1 та Ольги Радіонової. Також в асортименті — мистецькі видання та періодика про українське мистецтво. "Для нас це ризикована авантюра, бо все, що ми встигли заробити тут з лютого, витратили на цей проєкт", - каже Катерина.- "Ми робимо все, щоб українська культура і мистецтво звучали достойно".


засновниця та кураторка Test Gallery Катерина Підгайна та гості галереї у день відкриття, Барселона, 2022

Усі предмети представлені у Test Galerry проходять ретельний кураторський відбір. Катерина Підгайна розповідає, що, наприклад, зараз у галереї вже можна придбати унікальні українські новорічні подарунки для близьких та друзів. Ціни — доступні, від 15 до 2000 Євро.


Test Gallery працює щодня з 14:00 до 21:00 за адресою Carrer Milans, 3, Barcelona.


Раніше ми писали про ще один кураторський проєкт Катерина Підгайної — «Artists Against War». Він об'єднав митців, які впродовж останніх років стали активними творцями сучасної візуальної культури України

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Ukrainian Art Digest


Фото: Тетяна Черевань, Ольга Найда Матеріал: Ія СтепанюкComments


bottom of page