top of page

ПОБАЧИТИ ШУМ: У ЛЬВІВСЬКІЙ ГАЛЕРЕЇ ВІДКРИЛИ ВИСТАВКУ ЦИФРОВОГО КОЛАЖУ

Напередодні, 28 червня, у львівській галереї «Світло» відбулося відкриття виставки Асі Громової «Інформаційний шум».


У межах проєкту презентували серію друкованих цифрових колажів, кожен із яких представляє певною мірою спотворене сприйняття звичних нам речей. Як пояснюють організатори, шум, у різних його формах та проявах, є головною темою виставки молодої мисткині. Для багатьох шум перш за все асоціюється з акустичним явищем, натомість на виставці Асі Громової відвідувачі можуть побачити його у вигляді накладеного візуального ефекту та великої кількості елементів у роботах.


«Інформаційний шум – вторинна інформація, якою супроводжується або заміщується основне повідомлення, – діляться Ася Громова та кураторка виставки Софія Трубнікова. – З початком повномасштабного вторгнення ми живемо у постійному інформаційному хаосі: гортаємо соцмережі, чуємо новини від знайомих, сіпаємось від фантомних сирен. Нескінченні натовпи на вокзалах, напружена тиша в сховищах, пости про «прильоти» – все осідає інформаційним шумом, який відвертає від справді важливих речей і спотворює сприйняття: звістки про зелені коридори – шум; новини з фронту – шум; щоденне оновлення втрат ворога – шум; фейки та дезінформація – шум. Навіть зараз, чуєте?».


Деякі роботи авторка створила для того, аби викликати у відвідувачів відчуття спокою, інші – тривогу. Виставка триватиме до 30 червня.Підписуйтеся на наш телеграм-канал Ukrainian Art DigestФото: галерея "Світло"

Comments


bottom of page